Twoja Szkoła Muzyki

Nauka gry na instrumentach i śpiewu może być przyjemnością, Do naszej Szkoły Muzycznej zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłych na lekcje indywidualne i w grupie.

Wieniawskiego 40 (Górna)

Zajęcia w grupach
1,5 – 18+
Zapisy przez cały rok
Bez długoterminowych umów
Panel klienta
kursy i certyfikaty
Dostęp do nut i e-booków
Wynajem instrumentów do domu

Gdzie nas znajdziesz?

Zapraszamy do placówki  w Łodzi

Lubimy wysoko postawioną poprzeczkę

Szkołę Artyz tworzą
wyjątkowi ludzie

U nas sam decydujesz, kto zajmie się Twoim rozwojem muzycznym. Oglądając film prezentacyjny masz możliwość zapoznania się z naszymi nauczycielami i wybrania tego, przy którym nauka będzie dla Ciebie przyjemnością.
Dydaktyka online
Przygotowaliśmy bardzo rozbudowany panel klienta, w którym znajdziesz dodatkowe materiały dydaktyczne, nuty czy też zestawy wiedzy z teorii muzyki. Dzięki nim doskonale przygotujesz się do kolejnych zajęć, ale też samodzielnie zadbasz o swój warsztat.
Brak zobowiązań
Obawiasz się zobowiązań? My ich nie narzucamy. Sam decydujesz, jak długo się kształcisz. Jesteśmy pewni jakości naszych usług i to właśnie na niej opieramy naszą działalność. Bez podpisywania umów, a przez rzetelność naszej placówki osiągamy zaufanie i rezultaty.

Jak zacząć? To proste!

Dołącz do nas o dowolnej porze i w dowolnym momencie roku. Nasza szkoła jest otwarta dla wszystkich chętnych, a nabór trwa przez cały rok! Sprawdź jakie to proste i zapisz się w 3 krokach!

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
krok 2
krok 3
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po zaksięgowaniu wpłaty zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz skonsultować swój wybór?

Wypełnij formularz,
oddzwonimy!

Wahasz się, czy dać nam szansę? A może masz wątpliwości, których nie udało nam się rozwiać na naszej stronie? Teraz wypełnij formularz po prawej stronie. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe i postaramy się pomóc. Jeżeli wolisz sam zadzwonić, dane do każdej z naszych placówek znajdziesz w zakładce “kontakt”. Wyciągnij do nas rękę, a my przeprowadzimy Cię przez cały proces wchodzenia z nami we współpracę. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię nauka śpiewu, czy cokolwiek innego z ciekawej oferty naszej łódzkiej placówki.