Nauka gry na pianinie

Ucz się gry na pianinie w jednej z naszych placówek stacjonarnych w Łodzi. Wyjątkowy komfort nauki i najlepszy muzyczny start! Lekcje fortepianu dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Wieniawskiego 40 (Górna)
Krzemieniecka 2 (Polesie)

1,5 – 18+
Zapisy przez cały rok
Bez długoterminowych umów
Panel klienta
kursy i certyfikaty
Dostęp do nut i e-booków
Wynajem pianin do domu

Przybliżamy do muzyki

na każdym etapie życia

Szkołę tworzymy z myślą o Tobie

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, cały proces nauki gry na pianinie zorganizowaliśmy w sposób kompleksowy, w pełni dostosowany do wymogów stawianych przez współczesny świat. Nauka w formie kursów dostosowanych do aktualnych potrzeb uczniów wsparte autorską sekcją dydaktyczną online w panelu klienta.

doświadczenie: jesteśmy z wami od 2010r.
wybierz swojego nauczyciela

Zaufana kadra – to podstawa

W naszej szkole muzycznej samodzielnie dokonujesz wyboru nauczyciela. Obejrzyj film i poznaj jego osobowość, wykształcenie i kwalifikacje. Nasi nauczyciele działają w zgodzie z naszą misją i ideą. To Ty zdecydujesz, którego z nich wybierzesz. Praktykujemy również lekcję testową, abyś mógł przekonać się co do swojego wyboru.

Szkoła dla osób w każdym wieku

Działamy od 2010 roku. Doświadczenie pokazuje nam, że nauka gry na pianinie wpływa na rozwój osobowości człowieka w każdym wieku. Dlatego nasza szkoła zaprasza zarówno dzieci jak i dorosłych. Oferujemy komfortowe i dobrze wyposażone sale, niezbędne instrumenty i akcesoria. W ofercie mamy również wynajem pianin, by móc ćwiczyć w domu.

Dlaczego wybrać
naukę gry na pianinie
w Artyz?

W ramach kursu gry na pianinie dostaniesz dostęp do materiałów, które są wsparciem dydaktycznym oraz do rozwiązań, jakich nie znajdziesz w żadnej innej szkole muzycznej.

Indywidualne lekcje
w ramach kursów

W naszej szkole osoba w każdym wieku poczuje się doskonale. Wszystko dlatego, że rozwijamy umiejętności bez presji czasu i oczekiwania szybkich efektów. Wspieramy każdego z naszych uczniów dbając o to, by wspierać rozwój indywidualnych predyspozycji i umiejętności. Możesz liczyć na nasz profesjonalizm – w pełnym tego słowa znaczeniu. Nasze programy nauczania usystematyzowane są w ramach kursów muzycznych, po ukończeniu których uczeń otrzyma certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

PRZEDSZKOLAKI
Doskonale wiemy, jak istotne dla tak małych uczniów jest połączenie nauki z zabawą. Angażujemy ich twórczo i kreatywnie w naukę gry na pianinie oraz inspirujemy, dzięki czemu uczą się, przy okazji czerpiąc z tego radość.
DZIECI
Nasze indywidualne podejście pozwala wykorzystać do maksimum potencjał każdego dziecka. Rozbudzamy ciekawość do gry i sprawiamy, że każdy nauczony jej element sprawia radość.
MŁODZIEŻ I DOROŚLI
Proponujemy Ci pozytywną, bezstresową atmosferę zajęć. Wiemy, w jaki sposób sprawić, byś opanował sztukę gry, która da nie tylko przyjemność ale też satysfakcję.

Cennik

Wycena zajęć każdego nauczyciela widoczna jest na jego indywidualnym profilu, który zobaczysz podczas umawiania lekcji testowej.
W naszej szkole na opłatę miesięczną składają się comiesięczna opłata stała oraz opłata za lekcje zależna od ich ilości przypadającej każdego miesiąca oraz ceny zajęć u nauczyciela, jakiego wybierzesz.
Opłata stała – to abonament za szkołę, który jest pobierany przez cały rok kalendarzowy niezależnie od ilości przypadających lekcji w miesiącu. Obejmuje: rezerwację stałego terminu lekcji, korzystania z infrastruktury szkoły i podstawowy dostęp do panelu klienta. Opłata za lekcje – to suma ilości zajęć jaka przypada w danym miesiącu (uwzględnia dni wolne ustawowo od pracy, święta itp.)
Możesz odwołać i umówić odrabianie lekcji jednym kliknięciem poprzez panel klienta bez podawania powodów. Nauczyciel zostanie o tym fakcie powiadomiony automatycznie.
Proponujemy rozwiazanie subskrypcyjne bez podpisywania terminowej umowy. Nasze wzajemne zobowiązania precyzyjnie określa regulamin, a płatność za kolejny miesiąc powoduje automatyczne przedłużenie współpracy.
Pracujemy cały rok – w wakacje nasz grafik staje się bardziej elastyczny, dzięki czemu możesz przychodzić na lekcje w dogodnym przez siebie czasie. Pamiętaj, że latem nie ma konieczności uczęszczania na zajęcia. Natomiast, abyś mógł dalej realizować wybrany kurs i zachować całą zebraną bazę materiałów oraz historię swojego nauczania należy każdego miesiąca terminowo uiszczać opłatę stałą.
Jak najbardziej! Cena takich zajeć to po prostu dwukrotność ich krótszych odpowiedników. Możliwe są również lekcje 2x w tygodniu lub jednoczesne zajęcia indywidualne dla całych rodzin w kilku salach.

Placówki Artyz  w Łodzi

Górna

Wieniawskiego 40

Górna

Polesie

Krzemieniecka 2

Polesie

Parallax_img

Kliknij przycisk „Lekcja testowa”
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po wpłacie zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz interesujący Cię przedmiot oferowany przez nasze szkoły w Warszawie lub wypełnij formularz.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące nauki gry na pianinie lub chcesz uzgodnić dopasowany do siebie termin bądź skonsultować dobór nauczyciela wypełnij poniższy formularz. Manager placówki oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.