Nauka gry na skrzypcach

Szkoła gry na skrzypcach, która patrzy na indywidualne potrzeby każdego ze swoich podopiecznych. Swoją ofertę kierujemy do dorosłych i dzieci od 4 roku życia.

Wieniawskiego 40 (Górna)
Krzemieniecka 2 (Polesie)

1,5 – 18+
Zapisy przez cały rok
Bez długoterminowych umów
Panel klienta
kursy i certyfikaty
Dostęp do nut i e-booków
Wynajem skrzypiec do domu

Przybliżymy Cię do muzyki

na każdym etapie życia

Szkołę tworzymy z myślą o Tobie

Artyz jest tworzony z uwzględnieniem naszej rozległej wiedzy i doświadczenia, z uwzględnieniem oczekiwań uczniów oraz bieżących wyzwań globalnego świata. Opracowaliśmy programy edukacyjne, które doskonale odpowiadają na realne potrzeby naszych uczniów. Dodatkowo, udostępniliśmy sekcję edukacyjną w panelu użytkownika, umożliwiającą samodzielne ćwiczenia w zaciszu własnego domu.

doświadczenie: jesteśmy z wami od 2010r.
innowacyjne wsparcie dydaktyczne

Wybierz swojego nauczyciela skrzypiec

U nas to tobie przypada wybór nauczyciela, który będzie cię prowadził. Obejrzyj krótki film i poznaj jego osobowość, wykształcenie oraz umiejętności. Nasi pedagodzy działają w zgodzie z naszą misją i wizją. Sam decydujesz, kogo wybierzesz. Podczas zapisywania się na lekcje gry na skrzypcach, masz okazję z góry ocenić kompetencje, doświadczenie i charakter nauczyciela. Zachęcamy także do przeczytania krótkiego opisu, obejrzenia prezentacji oraz sprawdzenia ceny za lekcje, jakie oferuje. Dodatkowo, oferujemy także lekcję próbną, abyś mógł zweryfikować swoją decyzję.

Szkoła dla osób w każdym wieku

Nabyte od 2010 roku doświadczenie jednoznacznie ukazuje, że nauka gry na skrzypcach korzystnie wpływa na rozwijanie osobowości jednostki, bez względu na wiek. W związku z tym nasza placówka edukacyjna serdecznie zaprasza zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. W ramach naszej oferty zapewniamy komfortowe i doskonale zaopatrzone sale lekcyjne, niezbędne instrumenty oraz akcesoria. Dodatkowo, istnieje możliwość wynajmu skrzypiec, umożliwiając praktykowanie gry w spokojnym zaciszu domowym.

Dlaczego wybrać
naukę gry na skrzypcach
w Artyz?

W ramach kursu gry na skrzypcach dostaniesz dostęp do materiałów, które są wsparciem dydaktycznym oraz do rozwiązań, jakich nie znajdziesz w żadnej innej szkole muzycznej.

Indywidualne lekcje
w ramach kursów

Nauka gry na skrzypcach dla dzieci i dorosłych w naszej szkole ma na celu stworzenie rzetelnego fundamentu rozwoju – bez narzucania presji czasu, z programem dopasowanym do indywidualnych potrzeb. Zależy nam na edukacji pozytywnej zarówno wtedy, gdy nasz uczeń pragnie realizować swoje marzenia, jak wtedy, gdy chce się rozwinąć z myślą o przyszłym zawodzie muzyka.

PRZEDSZKOLAKI
Podstawą nauki gry na skrzypcach u najmłodszych jest wewnętrzna motywacja. Dbamy o rozwój chęci gry, pokazanie jego możliwości, szerzej pojęte umuzykalnianie. Przy okazji uczymy podstaw gry i tworzymy atmosferę idealną do ich opanowywania.
DZIECI
Dzieci pogłębią swoją sympatię do skrzypiec, mogąc uczyć się technik na najbardziej interesujących je utworach. Staramy się zaszczepić w nich miłość do skrzypiec, a przy okazji wpoić w nie świadomość co do prawidłowej postawy, chwytu smyczka i wydobycia dźwięku.
MŁODZIEŻ I DOROŚLI
Dorosłych uczniów jesteśmy w stanie uczyć na każdym poziomie – zarówno od absolutnych podstaw, jak i w momencie, w którym doskonale je już znają. Poprzez nasz kurs wzbogacimy Twoje propozycje repertuarowe, a jednocześnie pozwolimy opanować technikę gry na skrzypcach.

Cennik

Wycena zajęć każdego nauczyciela widoczna jest na jego indywidualnym profilu, który zobaczysz podczas umawiania lekcji testowej.
W naszej szkole na opłatę miesięczną składają się comiesięczna opłata stała oraz opłata za lekcje zależna od ich ilości przypadającej każdego miesiąca oraz ceny zajęć u nauczyciela, jakiego wybierzesz.
Opłata stała – to abonament za szkołę, który jest pobierany przez cały rok kalendarzowy niezależnie od ilości przypadających lekcji w miesiącu. Obejmuje: rezerwację stałego terminu lekcji, korzystania z infrastruktury szkoły i podstawowy dostęp do panelu klienta. Opłata za lekcje – to suma ilości zajęć jaka przypada w danym miesiącu (uwzględnia dni wolne ustawowo od pracy, święta itp.)
Możesz odwołać i umówić odrabianie lekcji jednym kliknięciem poprzez panel klienta bez podawania powodów. Nauczyciel zostanie o tym fakcie powiadomiony automatycznie.
Proponujemy rozwiazanie subskrypcyjne bez podpisywania terminowej umowy. Nasze wzajemne zobowiązania precyzyjnie określa regulamin, a płatność za kolejny miesiąc powoduje automatyczne przedłużenie współpracy.
Pracujemy cały rok – w wakacje nasz grafik staje się bardziej elastyczny, dzięki czemu możesz przychodzić na lekcje w dogodnym przez siebie czasie. Pamiętaj, że latem nie ma konieczności uczęszczania na zajęcia. Natomiast, abyś mógł dalej realizować wybrany kurs i zachować całą zebraną bazę materiałów oraz historię swojego nauczania należy każdego miesiąca terminowo uiszczać opłatę stałą.
Jak najbardziej! Cena takich zajeć to po prostu dwukrotność ich krótszych odpowiedników. Możliwe są również lekcje 2x w tygodniu lub jednoczesne zajęcia indywidualne dla całych rodzin w kilku salach.

Placówki Artyz  w Łodzi

Górna

Wieniawskiego 40

Górna

Polesie

Krzemieniecka 2

Polesie

Parallax_img

Kliknij przycisk „Lekcja testowa”
Kaucja za rezerwację terminu wynosi 20 zł i jest zwracana jeśli zdecydujesz się na zajęcia. Po wpłacie zostaniesz poinformowany mailowo o skutecznej rezerwacji terminu. Nauczyciel będzie na Ciebie czekał w szkole. Do zobaczenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz interesujący Cię przedmiot oferowany przez nasze szkoły w Warszawie lub wypełnij formularz.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące nauki gry na pianinie lub chcesz uzgodnić dopasowany do siebie termin bądź skonsultować dobór nauczyciela wypełnij poniższy formularz. Manager placówki oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.