Nauka gry
na skrzypcach

w Poznaniu

Nauka gry na skrzypcach dla dzieci i dorosłych. Lekcje skrzypiec oferujemy dzieciom od czwartego roku życia i wszystkim dorosłym, gwarantując skuteczność połączoną z idealnie dopasowanym do indywidualnych potrzeb podejściem i profesjonalizmem na każdym etapie nauczania.

POZNAŃ

OGRODY
ul. Piękna 51

WILDA
ul. Langiewicza 23

Świetnie trafiłeś!

4-18+
panel
klienta
Zapisy przez
cały rok
autorski program nauczania
wynajem skrzypiec do domu
od 2010 jesteśmy z Wami
polska marka założona z myślą o realnych potrzebach uczniów
Wybierz nauczyciela najlepszego dla siebie
obejrzyj film, poznaj kwalifikacje i wybierz nauczyciela, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom

Jacy jesteśmy

Artyz tworzymy z myślą
o Tobie

Nasza szkoła organizuje profesjonalne lekcje gry na skrzypcach na każdym poziomie zaawansowania. Nowoczesne podejście i elastyczność względem uczniów to coś, co pozwala nam się rozwijać, a jednocześnie prezentować stale ulepszaną ofertę. Uczymy, ale też wynajmujemy skrzypce z możliwością ich późniejszego wykupu.

Twój nauczyciel
Sam decydujesz, który nauczyciel gry na skrzypcach zajmie się Twoim rozwojem na tym polu. Zapoznaj się z naszą kadrą, obejrzyj filmy auto-prezentacyjne i sprawdź kwalifikacje jeszcze zanim zdecydujesz się na zajęcia.
wybór nauczyciela przed lekcją próbną,
rzeczowe filmy z autoprezentacją,
wielu profesjonalistów do wyboru,
szeroki wachlarz cenowy zajęć
szybki i bezproblemowy kontakt przez panel klienta.
Dydaktyka
Opracowane przez nas szkielety edukacyjne pozwolą Ci uczyć się gry na skrzypcach również poza naszą szkołą. Wiele materiałów dostępnych w Twoim panelu klienta pozwoli Ci szlifować swój warsztat w domowych warunkach.
autorski program nauczania do wglądu,
przegląd dotychczasowej historii nauczania,
filmy ułatwiające naukę gry na skrzypcach,
zapisy z koncertów organizowanych w szkole,
dostęp do egzaminów ABRSM oraz certyfikatów muzycznych.
Nasze atuty
Postaraliśmy się o stworzenie dla Ciebie miejsca umożliwiającego komfortową naukę – zorganizowanego w nowoczesny sposób, dającego Ci maksimum swobody. Tak w aspektach technicznych, jak i jeśli chodzi o samą naukę.
zaawansowany panel klienta,
szybkie zgłaszanie nieobecności (online),
umawianie odrabiania przez Internet,
system płatności online,
możliwość wynajmu skrzypiec,
brak konieczności podpisywania umowy.

Gdzie nas znajdziesz?

2 placówki  w Poznaniu

Dla kogo jesteśmy

Posiadamy odpowiednią ofertę, w zależności od wieku ucznia

Nasza szkoła gry na skrzypcach dba o to, by stworzyć dla ucznia pewną solidną bazę, dzięki której będzie on miał najlepsze możliwe warunki do dalszego kształcenia. Dbamy o zadowolenie każdego z naszych podopiecznych i cieszymy się mogąc rozwijać z nim pasję, realizować marzenia, ale też skutecznie przygotowywać go do egzaminów muzycznych.

Jak zacząć? To proste!

O dowolnej porze i w dowolnym momencie roku możesz dołączyć do nas i rozpocząć swoje lekcje gry na skrzypcach. Koniecznie zacznij od lekcji testowej, dzięki której dowiesz się nieco więcej na temat organizacji w naszej szkole. Od zapisania się na nią dzielą Cię zaledwie trzy kroki.

krok 1
Kliknij przycisk Lekcja testowa
Po kliknięciu przeniesiesz się do specjalnej aplikacji. Przy użyciu filtrów możesz wybrać przedmiot zajęć, dzień tygodnia i/lub stopień zaawansowania.
krok 2
Pokażemy Ci listę nauczycieli pasujących do Twoich potrzeb. Wybierz któregoś z nich – każdy nauczyciel gry na skrzypcach różni się ceną i kwalifikacjami. Zwróć na to uwagę – koniecznie wybierz też termin lekcji.
krok 3
Koszt rezerwacji to 20 złotych – kwota ta jest zwracana w momencie zdecydowania się na zajęcia. Jeśli wszystko poszło dobrze, poinformujemy Cię mailowo o pomyślnej rezerwacji. Będziemy na Ciebie czekać w ustalonym terminie.

Chcesz skonsultować swój wybór?

Wypełnij formularz,
oddzwonimy!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, ale masz dodatkowe pytania, nie wahaj się nam je zadać. Z radością dostarczymy Ci wszelkich informacji, które pomogą Ci podjąć decyzję i rozwieją ewentualne wątpliwości. Wypełnij formularz obok i podaj nam jak najwięcej danych, byśmy mogli konkretnie ustosunkować się do Twoich potrzeb. Oddzwonimy. Jeśli jednak sam wolisz do nas zadzwonić, odsyłamy Cię do zakładki kontakt. W niej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje właśnie do tego.